LTR100JZPF1101
MFR.Part #
LTR100JZPF1101
JLCPCB Part #
C6657892
Description
-55℃~+155℃ 1.1kΩ 3W Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 1225 Chip Resistor - Surface Mount ROHS