RCL1225191KFKEG
MFR.Part #
RCL1225191KFKEG
JLCPCB Part #
C1708080
Package
1225
Description
-55℃~+155℃ 191kΩ 200V 2W Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 1225 Chip Resistor - Surface Mount ROHS