RCL1218102KFKEK
Extended
Manufacturer
Vishay Intertech
MFR.Part #
RCL1218102KFKEK
JLCPCB Part #
C4274226
Package
1218
Description
-55℃~+155℃ 102kΩ 1W Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 1218 Chip Resistor - Surface Mount ROHS