RCL061227K0JNEA
MFR.Part #
RCL061227K0JNEA
JLCPCB Part #
C4300323
Description
-55℃~+155℃ 27kΩ 750mW Thick Film Resistor ±200ppm/℃ ±5% 0612 Chip Resistor - Surface Mount ROHS