LTR18EZPJ8R2
MFR.Part #
LTR18EZPJ8R2
JLCPCB Part #
C2106415
Description
-55℃~+155℃ 750mW 8.2Ω Thick Film Resistor ±200ppm/℃ ±5% 0612 Chip Resistor - Surface Mount ROHS