RCL061219R6FKEA
MFR.Part #
RCL061219R6FKEA
JLCPCB Part #
C4271159
Description
-55℃~+155℃ 19.6Ω 750mW Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 0612 Chip Resistor - Surface Mount ROHS