RCL061216K0FKEA
Extended
Manufacturer
Vishay Intertech
MFR.Part #
RCL061216K0FKEA
JLCPCB Part #
C2122294
Package
0612
Description
-55℃~+155℃ 16kΩ 750mW Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 0612 Chip Resistor - Surface Mount ROHS