RBHCR1000FL
Extended
Manufacturer
Vishay Intertech
MFR.Part #
RBHCR1000FL
JLCPCB Part #
C4158488
Package
SMD,7.5x6mm
Description
-65℃~+155℃ 1.5W 100mΩ ±1% ±10ppm/℃ SMD,7.5x6mm Chip Resistor - Surface Mount ROHS