RBDJR1500J
MFR.Part #
RBDJR1500J
JLCPCB Part #
C4058976
Description
-65℃~+155℃ 150mΩ 500mW ±25ppm/℃ ±5% 1210 Chip Resistor - Surface Mount ROHS