RBDJR1500JL
MFR.Part #
RBDJR1500JL
JLCPCB Part #
C3981569
Description
-65℃~+155℃ 150mΩ 500mW ±25ppm/℃ ±5% 1210 Chip Resistor - Surface Mount ROHS