RBDCR2000DL
Extended
Manufacturer
Vishay Intertech
MFR.Part #
RBDCR2000DL
JLCPCB Part #
C4019513
Package
1210
Description
-65℃~+155℃ 200mΩ 500mW ±0.5% ±10ppm/℃ 1210 Chip Resistor - Surface Mount ROHS