PTV5.1B-M3/85A
Extended
Manufacturer
Vishay Intertech
MFR.Part #
PTV5.1B-M3/85A
JLCPCB Part #
C7328508
Package
DO-220AA(SMP)
Description
1 Independent 20uA@1V 5.1V~5.7V 5.4V 600mW 8Ω DO-220AA(SMP) Zener Diodes ROHS