PTV22B-M3/84A
Extended
Manufacturer
Vishay Intertech
MFR.Part #
PTV22B-M3/84A
JLCPCB Part #
C17292503
Package
DO-220AA(SMP)
Description
1 Independent 10uA@17V 14Ω 22V~24.5V 23.3V 600mW DO-220AA(SMP) Zener Diodes ROHS