PTN1206E5112BST1
Extended
Manufacturer
Vishay Intertech
MFR.Part #
PTN1206E5112BST1
JLCPCB Part #
C2090363
Package
1206
Description
-55℃~+155℃ 200V 400mW 51.1kΩ Thin Film Resistor ±0.1% ±25ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS