PTF659K6500BZEK
MFR.Part #
PTF659K6500BZEK
JLCPCB Part #
C3494738
Description
-55℃~+150℃ 250mW 9.65kΩ Metal Film Resistor ±0.1% ±5ppm/℃ 插件,D3.7xL9.5mm Through Hole Resistors ROHS