PTF659K5300FYBF
MFR.Part #
PTF659K5300FYBF
JLCPCB Part #
C3355328
Description
-55℃~+150℃ 250mW 9.53kΩ Metal Film Resistor ±1% ±10ppm/℃ 插件,D3.7xL9.5mm Through Hole Resistors