PTF65990K00BXEK
MFR.Part #
PTF65990K00BXEK
JLCPCB Part #
C1444686
Description
-55℃~+150℃ 250mW 990kΩ Metal Film Resistor ±0.1% ±15ppm/℃ 插件,D3.7xL9.5mm Through Hole Resistors ROHS