PTF65931K00BXEK
MFR.Part #
PTF65931K00BXEK
JLCPCB Part #
C3502531
Description
-55℃~+150℃ 250mW 931kΩ Metal Film Resistor ±0.1% ±15ppm/℃ 插件,D3.7xL9.5mm Through Hole Resistors ROHS