PTF65920R00BYEB
MFR.Part #
PTF65920R00BYEB
JLCPCB Part #
C1803346
Description
-55℃~+150℃ 250mW 920Ω Metal Film Resistor ±0.1% ±10ppm/℃ 插件,D3.7xL9.5mm Through Hole Resistors ROHS