PTF65898K00BYBF
MFR.Part #
PTF65898K00BYBF
JLCPCB Part #
C3443713
Description
-55℃~+150℃ 250mW 898kΩ Metal Film Resistor ±0.1% ±10ppm/℃ 插件,D3.7xL9.5mm Through Hole Resistors