PTF6580R600BYEK
MFR.Part #
PTF6580R600BYEK
JLCPCB Part #
C1442989
Description
-55℃~+150℃ 250mW 80.6Ω Metal Film Resistor ±0.1% ±10ppm/℃ 插件,D3.7xL9.5mm Through Hole Resistors ROHS