PTF6562R500AZEK
MFR.Part #
PTF6562R500AZEK
JLCPCB Part #
C1443735
Description
-55℃~+150℃ 250mW 62.5Ω Metal Film Resistor ±0.05% ±5ppm/℃ 插件,D3.7xL9.5mm Through Hole Resistors ROHS