PTF655K2300FYEK
MFR.Part #
PTF655K2300FYEK
JLCPCB Part #
C1445024
Description
-55℃~+150℃ 250mW 5.23kΩ Metal Film Resistor ±1% ±10ppm/℃ 插件,D3.7xL9.5mm Through Hole Resistors ROHS