PTF6554R900AYBF
MFR.Part #
PTF6554R900AYBF
JLCPCB Part #
C1443618
Description
-55℃~+150℃ 250mW 54.9Ω Metal Film Resistor ±0.05% ±10ppm/℃ 插件,D3.7xL9.5mm Through Hole Resistors