TNPW080528K0BYCN
MFR.Part #
TNPW080528K0BYCN
JLCPCB Part #
C4265200
Description
-55℃~+125℃ 125mW 28kΩ Thin Film Resistor ±0.1% ±10ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount