PTF65513R00BXEK
Extended
Manufacturer
Vishay Intertech
MFR.Part #
PTF65513R00BXEK
JLCPCB Part #
C1443280
Package
Plugin,D3.7xL9.5mm
Description
-55℃~+150℃ 250mW 513Ω Metal Film Resistor ±0.1% ±15ppm/℃ 插件,D3.7xL9.5mm Through Hole Resistors ROHS