ERC55493K00DHEK600
Extended
Manufacturer
Vishay Intertech
MFR.Part #
ERC55493K00DHEK600
JLCPCB Part #
C3425027
Package
Plugin,D2.5xL7.1mm
Description
-65℃~+175℃ 250mW 493kΩ Metal Film Resistor ±0.5% ±50ppm/℃ 插件,D2.5xL7.1mm Through Hole Resistors ROHS