PTF6550R000BXBF
MFR.Part #
PTF6550R000BXBF
JLCPCB Part #
C1443619
Description
-55℃~+150℃ 250mW 50Ω Metal Film Resistor ±0.1% ±15ppm/℃ 插件,D3.7xL9.5mm Through Hole Resistors