PTF65500R00BXBF
MFR.Part #
PTF65500R00BXBF
JLCPCB Part #
C3572303
Description
-55℃~+150℃ 250mW 500Ω Metal Film Resistor ±0.1% ±15ppm/℃ 插件,D3.7xL9.5mm Through Hole Resistors