PTF65500K00DZEK
MFR.Part #
PTF65500K00DZEK
JLCPCB Part #
C1443469
Description
-55℃~+150℃ 250mW 500kΩ Metal Film Resistor ±0.5% ±5ppm/℃ 插件,D3.7xL9.5mm Through Hole Resistors ROHS