PTF65475K00BYBF
MFR.Part #
PTF65475K00BYBF
JLCPCB Part #
C1452773
Description
-55℃~+150℃ 250mW 475kΩ Metal Film Resistors ±0.1% ±10ppm/℃ 插件,D3.7xL9.5mm Through Hole Resistors