PTF655K6000BXBF
MFR.Part #
PTF655K6000BXBF
JLCPCB Part #
C1442956
Description
-55℃~+150℃ 250mW 5.6kΩ Metal Film Resistor ±0.1% ±15ppm/℃ 插件,D3.7xL9.5mm Through Hole Resistors