PTF6534K000BYEK
MFR.Part #
PTF6534K000BYEK
JLCPCB Part #
C1442353
Description
-55℃~+150℃ 250mW 34kΩ Metal Film Resistor ±0.1% ±10ppm/℃ 插件,D3.7xL9.5mm Through Hole Resistors ROHS