PTF6530K000BXBF
MFR.Part #
PTF6530K000BXBF
JLCPCB Part #
C3546959
Description
-55℃~+150℃ 250mW 30kΩ Metal Film Resistor ±0.1% ±15ppm/℃ 插件,D3.7xL9.5mm Through Hole Resistors