MAL216346331E3
MFR.Part #
MAL216346331E3
JLCPCB Part #
C3723733
Package
Plugin,D40xL45mm
Description
-40℃~+105℃ 1.24A@100Hz 330uF 400V 40mm 45mm 5000hrs@105℃ ±20% 插件,D40xL45mm Horn-Type Electrolytic Capacitors ROHS