PTF652K8000FYBF
MFR.Part #
PTF652K8000FYBF
JLCPCB Part #
C1443277
Description
-55℃~+150℃ 2.8kΩ 250mW Metal Film Resistor ±1% ±10ppm/℃ 插件,D3.7xL9.5mm Through Hole Resistors