PTF65487K00FYR6
MFR.Part #
PTF65487K00FYR6
JLCPCB Part #
C1797696
Description
-55℃~+150℃ 250mW 487kΩ Metal Film Resistor ±1% ±10ppm/℃ 插件,D3.7xL9.5mm Through Hole Resistors