PTF6525K200AYEK
MFR.Part #
PTF6525K200AYEK
JLCPCB Part #
C1442518
Description
-55℃~+150℃ 25.2kΩ 250mW Metal Film Resistor ±0.05% ±10ppm/℃ 插件,D3.7xL9.5mm Through Hole Resistors ROHS