PTF65255R00FZEB
MFR.Part #
PTF65255R00FZEB
JLCPCB Part #
C1800484
Description
-55℃~+150℃ 250mW 255Ω Metal Film Resistor ±1% ±5ppm/℃ 插件,D3.7xL9.5mm Through Hole Resistors ROHS