PTF65252R50FZEK
MFR.Part #
PTF65252R50FZEK
JLCPCB Part #
C1442506
Description
-55℃~+150℃ 250mW 252.5Ω Metal Film Resistor ±1% ±5ppm/℃ 插件,D3.7xL9.5mm Through Hole Resistors ROHS