PTF6524K900AZEB
MFR.Part #
PTF6524K900AZEB
JLCPCB Part #
C1819002
Description
-55℃~+150℃ 24.9kΩ 250mW Metal Film Resistor ±0.05% ±5ppm/℃ 插件,D3.7xL9.5mm Through Hole Resistors ROHS