PTF6524K900BYEB
MFR.Part #
PTF6524K900BYEB
JLCPCB Part #
C1803261
Description
-55℃~+150℃ 24.9kΩ 250mW Metal Film Resistor ±0.1% ±10ppm/℃ 插件,D3.7xL9.5mm Through Hole Resistors ROHS