RNR55H5112BMR36
MFR.Part #
RNR55H5112BMR36
JLCPCB Part #
C3549906
Description
-65℃~+175℃ 125mW 51.1kΩ Metal Film Resistor ±0.1% ±50ppm/℃ 插件,D2.4xL6.4mm Through Hole Resistors