RNC55H1580BSRE665
MFR.Part #
RNC55H1580BSRE665
JLCPCB Part #
C3430072
Description
-65℃~+175℃ 125mW 158Ω Metal Film Resistor ±0.1% ±50ppm/℃ 插件,D2.4xL6.4mm Through Hole Resistors