PTF65218R00BXEB
Extended
Manufacturer
Vishay Intertech
MFR.Part #
PTF65218R00BXEB
JLCPCB Part #
C1802561
Package
Plugin,D3.7xL9.5mm
Description
-55℃~+150℃ 218Ω 250mW Metal Film Resistor ±0.1% ±15ppm/℃ 插件,D3.7xL9.5mm Through Hole Resistors ROHS