PTF658K8700BXBF
MFR.Part #
PTF658K8700BXBF
JLCPCB Part #
C1443029
Description
-55℃~+150℃ 250mW 8.87kΩ Metal Film Resistor ±0.1% ±15ppm/℃ 插件,D3.7xL9.5mm Through Hole Resistors