CMF5011K300FKEK
MFR.Part #
CMF5011K300FKEK
JLCPCB Part #
C1423641
Description
-55℃~+175℃ 11.3kΩ 250mW Metal Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 插件,D1.6xL3.8mm Through Hole Resistors ROHS