PTF651K7310AYBF
MFR.Part #
PTF651K7310AYBF
JLCPCB Part #
C1445478
Description
-55℃~+150℃ 1.731kΩ 250mW Metal Film Resistor ±0.05% ±10ppm/℃ 插件,D3.7xL9.5mm Through Hole Resistors