PTF651K6660AXBF
MFR.Part #
PTF651K6660AXBF
JLCPCB Part #
C1445472
Description
-55℃~+150℃ 1.666kΩ 250mW Metal Film Resistor ±0.05% ±15ppm/℃ 插件,D3.7xL9.5mm Through Hole Resistors