500D106M450GK2
MFR.Part #
500D106M450GK2
JLCPCB Part #
C1607092
Package
Plugin,D16xL44.5mm
Description
-20℃~+85℃ 10uF 16mm 2000hrs@85℃ 44.5mm 450V ±20% 插件,D16xL44.5mm Aluminum Electrolytic Capacitors - Leaded